Centrum Hewelianum - Gdańskie Centrum Nauki

Centrum Hewelianum to unikalne na skalę Europy centrum nauki mieszczące się w zabytkowych fortyfikacjach rozlokowanych w samym sercu Gdańska. Jest prężnie rozwijającą się w Trójmieście instytucją, łączącą odkrywanie i eksperymentowanie z zabawą i rekreacją.

Zespół Centrum Hewelianum tworzy grupa pasjonatów nauki i zabawy, ludzi, którzy zdobytą wiedzę chcą przekazywać dalej i „zarażać” nią innych.

Na wyjątkową ofertę Centrum Hewelianum składają się interaktywne wystawy (podróżnicza przygoda „Dookoła Świata”, eksperymenty „Z energią!”, matematyczne „Łamigłówki” oraz „Zabawy z Historią”), specjalna strefa dla dzieci („Laboratorium Pana Kleksa” oraz kreatywny plac zabaw”), niezwykle bogata oferta edukacyjna na wszystkich poziomach kształcenia czy organizacja wydarzeń. Dynamika rozwoju Centrum Hewelianum sprawia, że już wkrótce powiększy się ono o nową przestrzeń konferencyjno - wystawienniczą. W niedalekiej przyszłości planowana jest budowa podziemnego planetarium, natomiast w niezagospodarowanych do tej pory zabytkowych budynkach ma powstać hostel czy przestrzeń przeznaczona na działania kulturalne.

Jeśli szukasz pracy dodatkowej, chętnie pracujesz z ludźmi i lubisz nowe wyzwania już dziś dołącz do zespołu animatorów Centrum Hewelianum - nabór prowadzony jest w trybie ciągłym.

Stały rozwój Centrum Hewelianum to także nowe miejsca pracy, dlatego warto śledzić bieżące oferty na stronie www.hewelianum.pl lub przesłać do nas swoje CV.

Pytanie? Chętnie odpowiemy na nie!

Odwiedź nasze stoisko na Metropolitalnych Targach Pracy i poznaj nas bliżej!

 

Facebook Twitter
×
×

Log in