Gdański Urząd Pracy

W rozpędzonym święcie pojęcie rozwoju osobistego nabiera nowego znaczenia. Tylko inwestując w siebie możemy nadążyć za otaczającym nas światem, a czasem nawet go wyprzedzić. Edukacja jednak kosztuje, na szczęście z finansami możesz sobie poradzić korzystając z naszej różnorodnej oferty.

Na stoisku Gdańskiego Urzędu Pracy nasi doradcy pomogą Ci uporządkować i usystematyzować wiedze o zasobach, które już posiadasz i których potrzebujesz, aby zrealizować swoje plany zawodowe. Wspólnie z Toba określimy ilość i rodzaj zadań, jakie otrzymasz do samodzielnej realizacji, jak i naszych działań, które ułatwią Ci znalezienie atrakcyjnej pracy. Dzięki tej współpracy podpowiemy Ci z jakich form pomocy oferowanych przez urząd będziesz mógł skorzystać, aby zrealizować swoje zawodowe cele.

Dowiesz się tutaj czym jest staż i bon stażowy, jakie rodzaje szkoleń dostępne będą w 2017 roku, kto może skorzystać z bonu na zasiedlenie, a także na czym polega dublet. Krok po kroku podpowiemy Ci, co powinieneś zrobić, aby móc skorzystać z naszej oferty.

Facebook Twitter
×
×

Log in