Rozpoczęło się odliczanie do kolejnych targów pracy. Już dziś rusza rejestracja pracodawców

Rozpoczęło się odliczanie do jednego z największych wydarzeń HR w Polsce. Kolejna, siódma już, edycja Metropolitalnych Targów Pracy Pomorza rusza dokładnie za 42 dni, natomiast od dziś swój udział w imprezie mogą zgłaszać pracodawcy. Wymogi stawiane przed wystawcami nie są wygórowane, wystarczy dysponować co najmniej jedną ofertą pracy.

Choć do oficjalnego otwarcia jednego z największych wydarzeń świata HR pozostaje jeszcze ponad miesiąc, to już od dziś swój udział w targach mogą zgłaszać wystawcy - firmy oraz instytucje dysponujące co najmniej jedną ofertą pracy.

Rejestracja jest bardzo prosta. Wystarczy wypełnić dedykowany formularz. W zgłoszeniu należy podać m.in. nazwę firmy oraz informację o wolnych stanowiskach pracy.

– Co roku zainteresowanie targami wśród pracodawców jest naprawdę duże – zapewnia Łukasz Iwaszkiewicz z Gdańskiego Urzędu Pracy. - To efekt popularności imprezy, którą regularnie odwiedza od kilku do nawet kilkunastu tysięcy osób. Wiele z nich to osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym, a także świetnie wykwalifikowani specjaliści – dodaje.

Metropolitalne Targi Pracy Pomorza odbędą się 18 kwietnia 2018 roku. Początek zaplanowany jest na godzinę 10:00.

Więcej informacji udzielają:

Dorota Łosińska /58/ 732-52-34

Ewa Małyszko /58/ 732-53-46

Głównymi organizatorami Metropolitalnych Targów Pracy Pomorza 2018 są Gdański Urząd Pracy oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku.

Last modified on Tuesday, 06 March 2018 08:13