Centrum Rozwoju Talentów

Kim jesteśmy?

Centrum Rozwoju Talentów to nowoczesne i przyjazne miejsca dla wszystkich osób poszukujących właściwego wsparcia w kreowaniu swojej kariery. Pomagamy zarówno osobom poszukującym pracy, jak i tym którzy myślą o zmianie dotychczasowej, a także młodym osobom, które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy.

Co robimy?

Świadomość własnych naturalnych talentów i swoich mocnych stron to fundament, na którym możesz budować osobiste sukcesy, mieć satysfakcję z życia i zadowolenie z tego KIM JESTEŚ. Jeśli chcesz poznać swoje wrodzone talenty, jeśli chcesz dowiedzieć się jak one wpływają na Twój sposób myślenia, odczuwania i działania, jeśli chcesz zrozumieć jak zbudować swoje mocne strony i jak podejmować właściwe decyzje zawodowe to miejsce jest dla Ciebie.

Pomożemy Ci w odkrywaniu potencjału, czyli Twoich mocnych stron i na podstawie tej wiedzy wspólnie z Tobą zrealizujemy strategię zarządzania talentami. Znając swoje talenty, będziesz w stanie dokonywać właściwych wyborów i efektywnie projektować swoją przyszłość zawodową.

Co wybrać po szkole?

Młodzieży odwiedzającej nasze stoisko zaprezentujemy nasz interaktywny informator zawodowy. Znajdziecie w nim wszystkie niezbędne wiadomości oraz wskazówki, które pomogą Wam w wyborze właściwej ścieżki edukacyjnej.

W poradniku znalazły się między innymi informacje o aktualnych kierunkach kształcenia, typach szkół ponadgimnazjalnych oraz o ofercie gdańskiego szkolnictwa wyższego. Dodatkowo informator został wyposażony w wiedzę z zakresu lokalnego rynku na temat deficytowych branż, zawodów oraz specjalności, a także informacje o zarobkach.

W ramach informatora zespół doradców zawodowych Centrum opracował także specjalny test, który ma zadanie zbadać talenty absolwentów gimnazjum, a tym pomóc im w wyborze odpowiedniej placówki i kierunku. Każdorazowo po rozwiązaniu testu użytkownik otrzymuje wynik zawierający nazwę proponowanej szkoły oraz kierunku kształcenia wraz ze szczegółowym opisem oraz przykładowymi jednostkami oświatowymi na terenie Gdańska.

Dla absolwentów zainteresowanych rozpoczęciem studiów wyższych w informatorze dostępne będą także informacje o kierunkach, przykładowych przedmiotach nauczania, możliwościach dalszego rozwoju oraz zatrudnienia.

Na Targach znajdziesz nas przy samym wejściu na 40-metrowym stoisku