Targowe strefy

Strefa warsztatów

Metropolitalne Targi Pracy Pomorza to nie tylko najlepsi pracodawcy i najciekawsze oferty zatrudnienia, to także solidna porcja eksperckiej wiedzy. W tym roku przygotowaliśmy dla Was kilkanaście warsztatów.

Strefa pracy

Znajdziecie tutaj najważniejsze informacje o wystawcach oraz ofertach zatrudnienia, jakie 18 kwietnia 2018 r. zostaną zaprezentowane na AmberExpo.

Strefa Pracy Letniej

Kelner, barman, recepcjonista czy sprzedawca. W wakacje możliwości na znalezienie atrakcyjnego zatrudnienia jest na prawdę dużo. Sprawdź, kto będzie szukał pracowników w sezonie letnim

Strefa rozwoju

W Strefie Rozwoju pomożemy ci „doszlifować” każdy element rekrutacji - od zdjęcia w dokumentach, napisaniu CV poprzez trening rozmowy kwalifikacyjnej, a na kreowaniu swojego zawodowego wizerunku w social media kończąc.

Strefa migracji/migranta

Jeśli jesteś obcokrajowcem szukającym pracy w Trójmieście lub pracodawcą, który chciałby podjąć współpracę z cudzoziemcem, to dobrze trafiłeś.

Strefa przedsiębiorczości

Skąd wziąć środki na start, jakich formalności dopełnić przed uruchomieniem działalności oraz kto może pomóc w założeniu firmy. To tutaj czekamy na osoby przedsiębiorcze, które etat chcą zamienić na własny biznes

Strefa gamifikacji

To tutaj będziesz mógł na własne oczy zobaczyć czym jest rozszerzona rzeczywistość i w jakim kierunku zmierza dzisiejsza technologia.

Subscribe to this RSS feed