Strefa gamifikacji

To tutaj będziesz mógł na własne oczy zobaczyć czym jest rozszerzona rzeczywistość i w jakim kierunku zmierza dzisiejsza technologia.

Dowiesz się, jak w ciekawy i kreatywny sposób rozwijać swoje zawodowe talenty, a także dowiedzieć się na jakich stanowiskach zastąpią nas … roboty! Po świecie nowoczesnych technologii oprowadzą Cię m.in. Centrum Nauki Experyment, Rebel i Centrum EduFun.

Centrum Nauki Experyment

Centrum Nauki EXPERYMENT to jedno z pierwszych polskich centrów nauki. Już od ponad dziewięciu lat łączymy naukę i zabawę w atrakcyjną formę spędzania czasu. Wizyta w EXPERYMENCIE pozwala gościom na efektywne przyswajanie wiedzy, pomaga zrozumieć otaczające procesy, a także pobudza ciekawość świata.

Dowiedz się więcej

Rebel

Na Targach Rebel zaprezentuje swoje najnowsze gry planszowe o szerokim spektrum zastosowań. Zwróć uwagę na grę Imago w wersji XXL, czyli świeże podejście do zabawy typu kalambury. Nie rysujesz, nie wygłupiasz się na scenie a wciąż świetnie się bawisz. A może Imago to nie tylko zabawa?

Dowiedz się więcej

Centrum EduFun

Na targach dowiecie się, w jaki sposób uczyć dzieci i młodzież otaczającego świata oraz co zrobić, aby rozbudzić w nich pasję zdobywania wiedzy.

Dowiedz się więcej

Air Born

Air Born podczas Targów zaprezentuje statki bezzałogowe własnej konstrukcji (drony) oraz symulator lotów, przedstawi ewentualnie zakres zastosowań dronów. Firma przedstawi zakres swoich usług jako inspirację do nowego kierunku rozwoju zawodowego młodych ludzi.

Dowiedz się więcej

Grupa 360°

Grupa 360° zajmuje się planowaniem i organizacją wszelkiego rodzaju eventów. Zapewnia im kompleksową obsługę techniczną oraz skuteczną promocję. Wspiera happeningi, promocje, bale, koncerty, pokazy, konferencje, imprezy branżowe i firmowe.

Dowiedz się więcej

Last modified on Thursday, 12 April 2018 05:57