Strefa rozwoju

W Strefie Rozwoju pomożemy ci „doszlifować” każdy element rekrutacji - od zdjęcia w dokumentach, napisaniu CV poprzez trening rozmowy kwalifikacyjnej, a na kreowaniu swojego zawodowego wizerunku w social media kończąc.

Tu też dowiesz się czym są talenty i jak je określić budując swoją karierę, a także w jaki sposób możesz podnieść swoje kwalifikacje dzięki bezpłatnym szkoleniom.

Aleja Rekrutacji

To tutaj przechodząc się wzdłuż targowych boksów będziesz mógł przejść symulację rozmowy kwalifikacyjnej, zweryfikować CV czy wykonać profesjonalne zdjęcie do swojego resume.

Dowiedz się więcej

Centrum Rozwoju Talentów

To zespół ludzi wspierających osoby poszukujące pomocy w kreowaniu kariery. Pomagają zarówno poszukującym pracy, jak i tym którzy myślą o zmianie dotychczasowej, a także młodym osobom, które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy. Jak to działa?

Dowiedz się więcej

Gdański Urząd Pracy

Na stoisku Gdańskiego Urzędu Pracy nasi doradcy pomogą Ci uporządkować i usystematyzować wiedzę o zasobach, które już posiadasz i których potrzebujesz, aby zrealizować swoje plany zawodowe. Wspólnie z Toba określimy ilość i rodzaj zadań, jakie otrzymasz do samodzielnej realizacji, jak i naszych działań, które ułatwią Ci znalezienie atrakcyjnej pracy.

Dowiedz się więcej

Power 2 Work (WUP)

W ramach targów, z myślą o młodych mieszkańcach województwa pomorskiego, zorganizowany będzie event dla młodzieży pod hasłem „POWER 2 WORK” promujący Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój - pieniądze z tego programu przeznaczone są na wsparcie młodzieży do 30 go roku życia. Podczas eventu w strefie dla młodzieży będzie można pozyskać informacje o możliwościach jakie dają młodym fundusze europejskie. Każdy młody mieszkaniec dowie się jak skorzystać ze środków PO WER na rozwój zawodowy i osobisty, min.: na podnoszenie kwalifikacji zawodowych, zdobywanie nowych umiejętności i kompetencji.

Dowiedz się więcej

Scena

Podczas Targów odbędą się liczne prelekcje i spotkania z zaproszonymi gośćmi. Eksperckie dyskusje, praktyczne porady oraz inspirujące pomysły prezentowane będą na targowej scenie. Chcesz wiedzieć, z kim spotkasz się w tym roku na AmberExpo?

Dowiedz się więcej

Last modified on Monday, 12 March 2018 10:21