Interaktywny Turniej Przedsiębiorczy (zapisy zakończone)

Zapraszamy do turnieju opartym na grze interaktywnej. Uczestnicy w utworzonych drużynach, czyli spółkach, wcielą się w przedsiębiorców. Rozgrywka oparta będzie na zasadach wolnego rynku -handlu wytworzonymi produktami oraz wyruszaniu na wyprawy handlowe do wybranych miast Europy.

Nasza gra:
• uczy prowadzenia negocjacji, podejmowania ryzyka, współpracy w grupie, umiejętności nawiązywania kontaktów handlowych, samodzielności w działaniu,
• rozwija kreatywność, innowacyjność w działaniu, chęć podejmowania inicjatyw,
• kształtuje postawy przedsiębiorcze wśród graczy.

Biogramy:

Anna Strzelecka - doradca zawodowy (Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, Centrum Informacji
i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku), z pasją oddaje się pracy z ludźmi i motywowaniu ich do pozytywnych zmian. Bliska jest jej tematyka związana z przedsiębiorczością, planowania rozwoju zawodowego i odkrywania potencjału.

Krzysztof Świętalski - doradca zawodowy (Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku). Specjalizuje się w tematyce przedsiębiorczości i przygotowaniu do procesu rekrutacji, w szczególności przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej. W swojej pracy, w zależności od potrzeb, dodaje ludziom spokoju i/lub energii.

Czas trwania warsztatu: 1,5 godz.

Liczba uczestników: 25 osób

Zapisy na warsztat zostały zamknięte