Zagraj w zaangażowanie

Chcesz poznać receptę na rozwiązywanie wyzwań związanych z rekrutacją i innymi procesami HR? Chcesz osiągać cele dzięki grywalizacji? Uczyń z zadań Twoich kandydatów i pracowników zawodową przygodę!
Zapraszamy na warsztat: „Zagraj w zaangażowanie!” podczas którego wspólnie zbudujemy koncepcję gry. Jakiej? Przyjdź i przekonaj się.

GrywIT zaprasza na warsztaty from Łuk Asz on Vimeo.

BIO:

Warsztat poprowadzi Anna Jankowiak, założyciel i właściciel firmy GrywIT www.grywit.pl oraz współzałożyciel i wiceprezes Zarządu INNOKREA Sp z o.o. www.innokrea.pl. Jest to jeden z najlepszych ekspertów na rynku, specjalizujący się w długofalowym angażowaniu pracowników i klientów poprzez grywalizację. Jest częstym prelegentem nie tylko na ogólnopolskich konferencjach, ale także na największych konferencjach branżowych w Europie. Aktywnie działa na rzecz edukacji - prowadzi Akademię Liderów Przyszłości, która wspiera kreatywność i przedsiębiorczość wśród dzieci i młodzieży. Wspiera rozwój zawodowy kobiet m.in. w ramach organizacji Vital Voices. Wokalistka, także udzielająca się charytatywnie poprzez koncerty dla hospicjów czy fundacji. Ostatnio nominowana do tytułu Bizneswomen Roku w dwóch kategoriach: "Startup Roku" oraz "Kobieta w nowych technologiach".