O co chodzi w życiu

O warsztacie

Często w życiu podejmujemy wybory bez pogłębionej refleksji - kierujemy się opinią innych, presją, przeczuciami, modą... Po jakimś czasie okazuje się, że nasz wybór nas nie zadowala. Może warto zadbać o to już na początku i dowiedzieć się, co naprawdę człowieka uszczęśliwia oraz co naprawdę uszczęśliwi mnie samego? Właśnie próbą odnalezienia odpowiedzi na te pytania zajmiemy się na interaktywnym wykładzie O co chodzi w życiu? 

Wykład

W trakcie Metropolitalnych Targów Pracy Pomorza, Przemysław Staroń poprowadzi także wykład „A może jest inaczej niż Ci się wydaje?”. Jego celem będzie przećwiczenie z uczestnikami targów umiejetności myślenia kreatywnego. xza pomocą rozwiązywania zagadek kryminalnych.

Prelegent

Przemysław Staroń - dziecko neo, geek i pasjonat rzeczywistości, wspierający rozwój różnych osób na różnych poziomach - począwszy od nauczania myślenia w ramach bycia nauczycielem etyki, filozofii, wiedzy o kulturze w II LO w Sopocie, poprzez psychoedukację seniorów, aż po wykłady i szkolenia w ramach Uniwersytetu SWPS i Centrum Rozwoju JUMP. Jest nazywany profesorem Snapem, gdyż wykorzystuje Snapchata w edukacji, kieruje Zakonem Feniksa, stworzył magiczną pracownię #utrzy, mówi na TEDxach i innych takich, znalazł się na liście 100 osób zasłużonych dla edukacji cyfrowej w Polsce. Był nawet jednym z Nominowanych do tytułu Nauczyciel Roku, a współtworzone przez niego projekty międzypokoleniowe były nagradzane przez Komisję Europejską.