Warsztaty

Wsparcie na start. Fundusze europejskie na otwarcie własnego biznesu

Wciąż słyszysz o Funduszach Europejskich? Masz znajomych, którzy dzięki nim rozwinęli firmę lub dostali pracę? Może nie wiesz, że od 2004 r. w Polsce dofinansowanie uzyskało około 200 tys. projektów. Na to, by dołączyć do tego grona i skorzystać ze środków europejskich nigdy nie jest za późno.

W trakcie zajęć dowiesz się krok po kroku , co musisz zrobić, aby otrzymać środki z funduszy europejskich, jak poprawnie wypełnić całą dokumentację, niezbędna do ubiegania się o dofinansowanie, a także zobaczysz w praktyce w jaki sposób są weryfikowane i oceniane poszczególne etapy danego projektu. W trakcie spotkania nie zabraknie także przykładów tych, którzy dzięki funduszom europejskim otworzyli swój własny biznes.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych aplikowaniem o środki z Funduszy Europejskich na założenie działalności gospodarczej.

Prowadzący: Maciej Frączek. Agencja Rozwoju Pomorza S.A. / Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku

Specjalista w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich- Agencji Rozwoju Pomorza. Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Od 10 lat zawodowo zajmuje się tematyką funduszy europejskich, pracował przy realizacji i rozliczaniu projektów unijnych z tematyki wsparcia szkoleniowego przedsiębiorców oraz aktywizacji zawodowej osób niepracujących.

Godzina: 12:15-13:45

Sala nr 1C

Adres: Brak miejsc
×
×

Log in