Warsztaty

3Z - Zobacz, zapytaj , zadziałaj - od celu do działania (Warsztat dla młodzieży)

Brak wolnych miejsc. Zapraszamy do udziału w pozostałych warsztatach!

Na warsztacie uczestnicy poznają na czym polega kreatywny podział na grupy, praca z metaforą oraz jak obrazy, sentencje i dobrze dobrane pytania inspirują i pobudzają wyobraźnię. Będą mieli możliwość poznania narzędzi oraz nabędą umiejętność pracy nad rozwojem osobistym i zawodowym, łamiąc dotychczasowe schematy. Poszukają nowych nietypowych inspiracji. Zobaczą, jak zmiana perspektywy i kontekstu pozwoli dostrzec to, co w inny sposób nie przyszłoby nam do głowy. Uczestnicy przełamią stereotypy myślenia oraz wyjdą poza kalki mentalne podczas ustalania celów.

Prowadząca: Anna Domagalska

Psycholog, licencjonowany doradca zawodowy, coach, trener rozwoju osobistego. Pracownik gdańskiego urzędu pracy. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Zajmuje się doradztwem zawodowym i wsparciem psychologicznym. Ma wieloletnie doświadczenie trenerskie. Posiada szeroką wiedzę z doradztwa zawodowego i coachingu. Specjalista z zakresu rekrutacji metodą Assesment Center. Jej celem jest zarażać ludzi optymizmem, pozwolić im samodzielnie odkrywać ich potencjał i zapał do zmiany.

Prowadzący: Beata Butkiewicz

Pedagog, licencjonowany doradca zawodowy II stopnia, dyplomowany coach. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Psychologii. Na swoim koncie ma szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu doradztwa zawodowego, coachingu, treningu umiejętności menedżerskich, interpersonalnych oraz rekrutacji i selekcji. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia doradztwa zawodowego indywidualnego, jak i szkoleń warsztatowych dla różnych grup klientów. Jej działalność szkoleniowa dotyczy m. in. szkoleń z obszaru diagnozowania kompetencji, planowania kariery zawodowej, komunikacji interpersonalnej, rozwoju osobistego i zawodowego, technik autoprezentacji. W swojej pracy zawodowej stawia na profesjonalizm, wspieranie i towarzyszenie tym, którzy chcą się rozwijać.

Godzina: 13:30-15:00

 

Sala nr 2

Adres: Brak miejsc
×
×

Log in