Warsztaty

NewMedia.Biznes - jak zarabiać na trendach w social media? (Warsztat dla młodzieży)

Brak wolnych miejsc. Zapraszamy do udziału w pozostałych warsztatach!

Spotkanie z Sebastianem Celińskim i Markiem Wolańskim dotyczyć będzie poszukiwania pomysłu na produkt/usługę opartą o trendy oraz możliwości, które pojawiają się na Facebooku i Instagramie. Główny nacisk położony będzie na twórcze poszukiwanie inspiracji oraz prototypowanie metodą Lean.

W ramach warsztatów poznacie nowy sposób myślenia, który otworzy Was na przedsiębiorczość i da Wam możliwość testowania swoich pomysłów na biznes jeszcze w wieku lat kilkunastu. Pokażemy Wam w jaki sposób przetestować Wasze biznesy i opowiemy na podstawie case study, jak wyszło to w przypadku NewMedia.House i niektórych naszych Klientów.

Spotkanie skierowane jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Prowadzący:  Marek Wolański - skuteczny przedsiębiorca, dobry kierowca.

Nie mogłem odnaleźć się na etacie i mimo wielu przeciwności zdecydowałem się w wieku 20 lat rozwijać własny biznes. Konsekwentnie osiągam swoje cele i idę po swoje. Chcę pokazać (głównie młodym), że w Polsce można zbudować dochodowy i etyczny biznes (bez przekrętów czy znajomości).

Prowadzący: Sebastian Celiński - niemistrz pióra, gracz, zaangażowany i skuteczny w social media.

Pracuje dla (i na) siebie, angażując się w swój zespół. Stworzenie miejsca dla młodych i zaangażowanych to jeden z moich celów życiowych. Dążę do swego i osiągam to, czego pragnę. Działam według prostego wzoru - pozytywna energia i ilość włożonej pracy = efekt.

Jako NewMedia.House koncentrujemy się na rozwiązaniach, a wszystkie nasze działania ukierunkowane są na osiąganie konkretnych celów.

Wprowadzamy na rynek nowe marki i tworzymy nowe spojrzenie na już istniejące. Do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie i zapewniamy maksymalną skuteczność we wsparciu dla Twojej marki. Wszystkie projekty realizowane są przy wykorzystaniu wiedzy eksperckiej, doświadczenia i pasji, którą zarażamy wszystkich naszych klientów!

Godzina: 13:45 - 15:15

Sala nr 1B

Adres: Brak miejsc
×
×

Log in