Warsztaty

Jak rozwijać swoje talenty w sieci? (Warsztat dla młodzieży)

Brak wolnych miejsc. Zapraszamy do udziału w pozostałych warsztatach!

Jak skutecznie dotrzeć do pracodawców? Jak się wyróżnić? Jak zrobić to z wykorzystaniem internetu oraz mediów społecznościowych? Tym właśnie zajmują Sławomir Wojciechowski i Paulina Wółkowska. Od dwóch lat współpracują z Gdańskim Urzędem Pracy i Centrum Rozwoju Osobistego, prowadząc warsztaty z zakresu Personal Brandingu.

Trenerzy, założyciele agencji Socialove. Psycholog i analityk. Dwa uzupełniające się podejścia. Łączy ich zamiłowanie do gry w scrabble (od kiedy dokładnie nie wiadomo) oraz mediów społecznościowych. LinkedIn i Golden Line nie mają przed nimi tajemnic.

Jak stworzyć skuteczny i wyróżniający się profil zawodowy w mediach społecznościowych? Spójny z Twoją wiedzą, umiejętnościami, doświadczeniem i osobowością. Jak wykorzystać LinkedIn, Golden Line, a nawet Facebooka do poszukiwania pracy? Dlaczego tak istotne jest posiadanie tam konta?

Na te właśnie pytania oraz z pewnością wiele innych, odpowiedzą w ramach Metropolitalnych Targów Pracy Pomorza. Póki co mogą Ci zdradzić, że 80% rekruterów poszukuje informacji o kandydatach do pracy w Internecie. Dlatego też uważają, że tak ważne jest zadbanie o swój wizerunek w sieci. Do zobaczenia!

Dzięki warsztatom dowiesz się, jakie możliwości samorozwojowe kryje w sobie Internet oraz jakie umiejętności i talenty możesz rozwijać, mając dostęp do sieci. Poznasz, w jakich mediach społecznościowych i portalach możesz poszerzać swoje umiejętności, a także będziesz wiedział, które kursy możesz odbyć za darmo.

Prowadzący: Sławomir Wojciechowski, Paulina Wółkowska.

Liczba uczestników: Brak miejsc

Godzina: 13:30-15:00

Sala multimedialna nr 3

Adres: Brak miejsc
×
×

Log in