Warsztaty

Aplikuj (inter)aktywnie czyli jak zabrać się do szukania pierwszej pracy (Warsztat dla młodzieży)

Brak wolnych miejsc. Zapraszamy do udziału w pozostałych warsztatach!

Na warsztatach dowiecie się m.in. jak znaleźć ciekawą pracę na wakacje i co zrobić, aby wybrać taki kierunek dalszej edukacji, który w przyszłości zapewni wam pracę waszych marzeń. Pokażemy Wam na konkretnych case’ach jak wycisnąć maximum informacji z waszej dotychczasowej kariery (którą często budujecie jeszcze na etapie edukacji) i zawrzeć je w niedługiej, ale treściwej aplikacji.

W trakcie zajęć zobaczycie jak tworzyć interaktywne cv oraz ciekawe i kreatywne portfolio, które nie tylko nie zanudzą, ale szczerze zainteresują rekrutera, a przy okazji zaoszczędzą jego cenny czas. Dowiecie się także w jaką stronę zmierza dzisiejszy rynek pracy. Jak przykuć uwagę rekrutera swoją aplikacją i co zrobić, aby zatrzymać jego uwagę na dłużej. Sprawdzimy również czym wyróżniają się kandydatury tych, do których trafiają najlepsze oferty, stanowiące zaledwie kilkanaście procent na rynku. I wreszcie co zrobić, aby to pracodawcy zabiegali o nas, a nie na odwrót.

Prowadzący: Kamila Czarnomska
Cześć mam na imię Kamila, jestem Doradcą Zawodowym & Trenerem, prowadzę bloga Trening Kariery oraz pomagam ludziom znaleźć pracę w projekcie KIERUNEK NA PRACĘ. Kilka lat temu szukając pracy, popełniłam każdy możliwy błąd uniemożliwiający podjęcie stałego zatrudnienia. Wszystko się zmieniło, kiedy rozpoczęłam współpracę z jedną z największych firm doradczych w Polsce. Dzięki niej zdefiniowałam co robiłam źle i poznałam najlepsze rozwiązania, które wraz z poradami z zakresu HR, przekazuję swoim klientom. Dziś jako Doradca Kariery wspieram innych w budowaniu strategii poruszania się po rynku pracy, uwzględniając jego „ukryte” elementy. Swoim doświadczeniem i wiedzą dzielę się podczas prowadzonych warsztatów oraz treningów kariery.

Prowadzący: Lidia Metel
Z wykształcenia oraz pasji marketingowiec z humanistycznym zacięciem. Absolwentka filologii polskiej i marketingu. W branży HR od kilku lat. Specjalizuje się w employer brandingu, tematyce trendów na rynku pracy, a także działaniach z obszaru PR. Prywatnie i zawodowo pasjonatka nowych technologii i graphic designu. Od kilku lat zawodowo związana z Gdańskim Urzędem Pracy – inicjatorem i współorganizatorem takich przedsięwzięć jak Metropolitalne Tragi Pracy Pomorza, Pracopolia, Metropolitan Career, Code 2.0 czy Kobiety w IT. W swojej codziennej pracy odpowiada za komunikację zewnętrzną, marketing oraz promocję usług urzędu, niestrudzenie walcząc z mitem pośredniaka. Na MTPP opowie nam o rekrutacji w erze digital i o tym jak social HR zrewolucjonizował rynek pracy.

Liczba uczestników: Brak wolnych miejsc

Godzina: 13:15-14:15

Sala nr 1A

Adres: Brak miejsc
×
×

Log in