Warsztaty

Zagraj w biznes (Warsztat dla młodzieży)

Brak wolnych miejsc. Zapraszamy do udziału w pozostałych warsztatach!

W celu zapisania się na warsztaty skorzystaj z formularza obok.

Coffee Noir jest symulacyjną grą ekonomiczną kształtującą umiejętności z zakresu negocjacji biznesowych, sprzedaży, przedsiębiorczości oraz komunikacji w biznesie.
Obecnie, większość gier edukacyjnych czy szkoleniowych zdecydowanie odbiega swoją formą i atrakcyjnością od branży gier rozrywkowych. Coffee Noir jako gra szkoleniowa jest projektowana zgodnie z założeniami „True Game Experience”, które zakładają wzorowanie się na popularnych, angażujących grach komputerowych zarówno pod kątem oprawy graficznej, mechaniki, budowania fabuły i narracji.
Przedmiotem warsztatów będzie analiza możliwości fabularyzacji narzędzia szkoleniowego i wykorzystania w edukacji elementów współczesnych gier rozrywkowych bazując na przykładzie detektywistycznej gry biznesowej Coffee Noir. Uczestnicy będą mieli okazję prześledzić zastosowane w grze mechanizmy, a także spróbować swoich sił w indywidualnej rozgrywce.

Prowadzący: Szymon Truskolaski

Doktor habilitowany nauk ekonomicznych. Przedsiębiorca, właściciel firmy Doji – Educational Innovations i autor publikacji naukowych między innymi nt. projektowania narzędzi grywalizacyjnych, ich wykorzystania w praktyce biznesowej i edukacji. Pomysłodawca i projektant ekonomicznej gry przelądarkowej „Coffee Noir”, przekazującej wiedzę z zakresu negocjacji handlowych. Entuzjasta nowych technologii oraz klasycznych gier strategicznych. Od 16 lat wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Prowadzi szkolenia z zakresu grywalizacji i projektowania systemów grywalizacyjnych m.in. w Centrum Edukacji Menedżerskiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Prowadzący: Jakub Ryfa
Projektant gier specjalizujący się w tematyce serious games (gry poważne) oraz Game-Based Learning. Doktorant Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Autor publikacji i opracowań nt. projektowania gier oraz wykorzystania gamifikacji w zastosowaniach edukacyjnych i biznesowych. Project Manager oraz współzałożyciel firmy Doji – Educational Innovations odpowiedzialny za stworzenie przeglądarkowej gry szkoleniowej Coffee Noir. Pasjonat gier komputerowych i nowych technologii. Prezes Stowarzyszenia Poznańskiej Gildii Graczy zrzeszającej miłośników oraz twórców gier wideo, promującej edukację w zakresie kulturotwórczej funkcji gier.

Liczba uczestników: Brak wolnych miejsc.

Godzina: 10:00-11:30

Sala multimedialna nr 3

Adres: Brak miejsc
×
×

Log in