Rebel

Sklep "Rebel" jest naprawdę po brzegi wypełniony grami planszowymi. Ale my wciąż chcemy ich więcej i więcej! Chcemy, aby zapełniały pomieszczenie od podłogi po sam sufit i były wszędzie tam, gdzie tylko da się je
wcisnąć!

Nasze wydawnictwo zbiera najciekawsze tytuły z całego świata, a potem lokalizuje najlepsze z nich. Kojarzysz Dixita, Wsiąść do Pociągu czy Dobble? To nasze najbardziej znane tytuły. Ale z nieznanymi też spędzamy sporo czasu, wydając najbardziej obiecujące z nieustannie spływających do nas prototypów. Warto rzucić okiem na nominowaną do najważniejszej światowej nagrody Spiel Des Jahres grę K2 oraz na na naszą najnowszą, prześliczną, a już cieszącą się ogromną popularnością grę Domek.


Na Targach Rebel zaprezentuje swoje najnowsze gry planszowe o szerokim spektrum zastosowań. Zwróć uwagę na grę Imago w wersji XXL, czyli świeże podejście do zabawy typu kalambury. Nie rysujesz, nie wygłupiasz się na scenie a wciąż świetnie się bawisz. A może Imago to nie tylko zabawa?

Będzie można zapoznać się także z innymi tytułąmi firmy:

Story Cubes, czyli kości opowieści. Trenuj kreatywność opowiadając niesamowite historie zainspirowane obrazkami na kostkach. Im więcej w nią grasz, z tym większą łatwością będzie Ci przychodziło budowanie kolejnych fascynujących opowieści!

Timeline Polska - czy wiesz co było wcześniej: Henryk Sienkiewicz otrzymał literacką Nagrodę Nobla, czy wybudowano port w Gdyni? W tej grze nie musisz znać dat, wystarczy znać kolejność wydarzeń. To tylko tyle i aż tyle. Zabawa i wiele zaskoczeń gwarantowane!

Cardline Zwierzęta, to gra w porównywanie. Czy wiesz co jest cięższe - orangutan czy delfin? Czy wiesz, które z nich jest dłuższe, oraz ile lat żyją? Na te i inne pytania odpowiadają gry z serii Cardline.

Dobble, to gra, która rozrusza każde towarzystwo. Jest tak prosta i daje tyle zabawy w ciągu zaledwie kilku minut! Zrelaksuj się i przekonaj, że Dobble to niezawodny sposób na poprawę humoru i szybkie emocje!

Duplik, czyli gra w odpowiednie rysowanie ;) Weź kartę z bardzo szczegółowym i nierzadko wymyślnym obrazkiem i postaraj się opisać go innym graczom w półtorej minuty tak, aby jak najdokładniej go narysowali. Zabawa jest przednia! Polecamy też zagrać w Duplika np w wersji angielskiej :)

Poza powyższymi atrakcjami będziemy mieć również przygotowane stoisko, na którym będzie można zapoznać się bliżej z akcją Szkoły Grają. Akcja ta stanowi realne wsparcie dla szkół, bibliotek, domów młodzieży i innych instytucji tego typu. Do tej świetnej inicjatywy wciąż można się zapisać i korzystać z niej w naprawdę prosty sposób, sprawiając jednocześnie, że to Twoja szkoła otrzyma nowoczesne, rozwijające i kształcące planszówki!

 

Facebook Twitter
×
×

Log in