Informacje dla wystawców

Informacje dla wystawców

Udział w targach pracy to dla każdego hr-owca istotne wydarzenie w służbowym kalendarzu. Trudno bowiem znaleźć lepszą okazję do zaprezentowania firmowej oferty tak szerokiej grupie potencjalnych kandydatów do pracy.

W trakcie Metropolitalnych Targów Pracy Pomorza poszukiwanie najlepszych odbywa się w komfortowych warunkach gwarantujących niezbędną prywatność oraz wygodę. Każdy z wystawców otrzymuje:

1własny boks wystawienniczy o łącznej powierzchni 6 metrów kwadratowych

2zestaw niezbędnych mebli do stoiska – stół oraz dwa krzesła

3dostęp do sieci elektrycznej oraz Wi-Fi

W tym roku w sposób szczególny zależy nam, aby wszyscy nasi wystawcy mieli pełną dowolność w aranżacji własnej, przyciągającej uwagę odwiedzających przestrzeni. Dlatego istnieje możliwość wystawienia na Targach własnej zabudowy wystawienniczej. Szczegółowych informacji dotyczących montażu firmowego stoiska udzielają nasi konsultanci.

Każdy z pracodawców ma zagwarantowany posiłek w postaci zestawu kanapek, sałatki oraz zimnych i gorących napojów (kawa, herbata).

Dla wszystkich pracodawców udział w targach jest całkowicie bezpłatny.

Nasi konsultanci:

  • Angelina Kapłon tel.: /58/ 732-52-46; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Krzysztof Kunicki tel.: /58/ 732-52-67; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Dorota Łosińska tel.: /58/ 732-52-34; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Katarzyna Andrich tel.: /58/ 732-53-24; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
×

Log in